Totimedia yra patyrusi technologijose skaitmeninės rinkodaros optimizavimo agentūra. Mes lydime kompanijas į naująjį amžių – skaitmeninės rinkodaros erą. Mes išbandome viską, ką rekomenduojame ir priešingai nei daugelis skaitmeninių agentūrą, mes koncentruojamės į dizainą, kuris neša konversijas, o ne tik “estetinį vaizdą”. Mes dirbame tik su žmonėmis, kurie nori apčiuopiamų ir didelių patobulinimų savo versle.

Mes atliekame tinklapių bei nukreipimo puslapių konversijų optimizavimo paslaugas. Mes mąstome tik apie konversijų optimizavimą, tuo kvėpuojame gyvename ir kartais netgi sapnuojame. 

Mūsų filosofija

• Suprasti žmones, kurie perka iš Jūsų
• Naudoti paprastą ir aiškią komunikaciją (KISS principas)
• Matyti prekinius ženklus tarsi tai būtų Jūsų ištvermingiausias konkurencinis pranašumas
• Siekti Jūsų verslo tikslų strategiškai ir sistemingai
• Matuoti visus mūsų atliekamus veiksmus ir jų atnešamus rezultatus

Mes vertiname vientisumą savo darbuose. Dizaino tendencijos ateina ir išeina, tačiau moksliškai įrodyti faktai išlieka. Mes tikime paprastumu ir niekados nenuvertiname subtilių detalių svarbos. Mes praktikuojame redukciją, kad pristatytume, aiškią, vientisą žinutę Jūsų tikslinei rinkai. Taip pasiekiame optimaliausią rezultatą Jūsų verslui, skaitmeninėje erdvėje.

Tai nėra tradicinė rinkodaros agentūra. Mes siekiame Jūsų verslo tikslų ir visus atliktus veiksmus galime išmatuoti, įvertinti ir pagerinti. Mes esame konversijų optimizavimo ekspertai, kurie gali suteikti Jūsų rinkodarai didžiausią investicinę grąžą. 

Garantuojate 15% konversijų rodiklio pakilimą?

Kai kurie žmonės galvoja, kad mes išprotėjome. Kai, kurios konkuruojančios agentūros mūsų nemėgsta. Vis dėlto, visi nori pinigų iš anksto, tiesa? Ne mes. Mums patinka atskaitomybė, mes norime jausti nudegimo riziką. Tai yra vienintelis būdas atnešti geriausius rezultatus mūsų klientams ir patiems tobulėti. To įrodymas yra mūsų garantuojamas 15 % konversijų rodiklio pakilimas. Visa tai paprasta. Jei mes nepakelsime bent 15% Jūsų konversijų internete (pardavimai, potencialių klientų gavimas ir pan.)… mes dirbsime nemokamai. Mes negausime užmokesčio tol kol mūsų paslaugos Jums neatsipirks! Taip abu laimėsime.

Susisiekite dėl nemokamos konsultacijos?

Susipažinkite su komanda

štai ir mes…

antanas
Antanas Toliušis

Konversijų optimizavimo įgyvendinimo ekspertas

Robert Kovalevič

Skaitmeninės rinkodaros analitikas, SEO specialistas

DSC_4468 copy
Nerijus Tilvikas

Konversijų optimizavimo strategijos ir dizaino bandymų specialistas

Jums reikia Mūsų pagalbos? Mes pasiruošę padėti!

[formcraft id=’1′]