Konversijų optimizavimas: sužinokite kas iš tiesų veikia, atveda Jums daugiausia potencialių klientų, pardavimų, pajamų.

Totimedia konversijų komanda pagerins Jūsų rezultatus internete. Mes sukursime Jums konversijų optimizavimo strategiją, atliksime A/B/n ir daugiamačius testus.

  • Ar Jūsų tinklapis atstumia lankytojus?

  • Ar Jūsų prekės krepšelio apleidimo norma per didelė?

  • Ar žinote, kurie dizaino ar aprašymo elementai turi pasikeisti norint padidinti Jūsų konversijų normą?

kro
kro2

Kas yra konversija?

Konversija yra apibrėžtas veiksmas, kurį norite, kad Jūsų tinklapio ar nukreipimo puslapio lankytojai atliktu:

Konversijos įvykis pakeičia Jūsų tinklapio lankytoją į potencialų klientų ar pirkėją.

Kas yra konversijų normos optimizavimas?

Konversijų optimizavimas (ar konversijų normos optimizavimas) yra mokslas ir menas gauti daugiau pyjamas generuojančių veiksmų iš Jūsų lankytojų.

Mokslas: jūs negalite tiesiog “spėti ir tikėtis”, curie pokyčiai jūsų tinklapyje pasieks didesnę konversijų normą. Vietoje to, Totimedia, ekspertai sukuria ir išbando pagrįstas hipotezes, atlieka kontroliuojamus bandymus, įvertina rezultatus ir atlieka patobulinimus.

Menas: statistikas ar inžinierius vienas negali sukurti grafinių elementų ar žinutės, kuri įtrauktų Jūsų tinklapio lankytojus. Totimedia naturalus ir struktūrinis pracesas kūrybiškai pritaiko pamokas iš tūkstančių bandymų rezultatų, kad išbandytume tik geriausias varijacijas Jūsų tinklapyje.

Gaukite daugiau to ko siekiate: daugiau potencialių klientų, daugiau el. parduotuvės pardavimų.

Totimedia siūlo paslaugas, kurios padidina konversijų normos rezultatus El. komercijos ir potencialių klientų gavimo tinklapių rinkodarininkams. Mūsų klientai džiaugiasi konversijų normos pakilimu nuo 10% iki 290%!

Mes atliksime visą darbą už Jus!

Būdamas Totimedia klientu, Jūs gausite pilną optimizavimo sprendimą geriausiems A/B/n ir daugiamačio testo rezultatams. Įskaitant tinklapio analizavimą, dizainą, tekstų rašymą, programavimą ir bendrą įgyvendinimą. Jūs gausite bandymų rezultatus, kurie statistiškai įrodo kuris tinklapio ar nukreipimo puslapio variantas atneša Jums didžiausias konversijas.

Su Totimedia, Jūs galite apčiuopiamai padidinti savo konversijų normą be papildomo tinklapio ar rinkodaros komandos darbo.

Mūsų garantija panaikina visas rizikas.

Mes supratome, kad mūsų 15% garantija leidžia klientams lengviau pasinaudoti mūsų paslaugomis. Be jokių minisų… o pliusas – 15% konversijų normos pakilimas, arba mes dirbsime nemokamai. Apie šią garantiją sužinoję žmonės džiaugiasi susisiekdami su mumis dėl nemokamos konsultacijos. Tikimės, kad ir Jūs padarysite tą patį.

Kodėl rinktis Totimedia?

Mus rinktis reikėtų tik tada: jei norite žinoti kaip efektyviai yra panaudojamas Jūsų biudžetas, jei norite pagerinti savo rezultatus internete, jei norite visada žengti viena koja priekyje savo konkurentų bei jei norite padidinti savo pelną interneto pagalba.

Susisiekite šiandien

ir aptarsime Jūsų tinklapio rezultatų pagerinimą:

SUSISIEKTI DABAR