Kas yra nukreipimo puslapis?

Nukreipimo puslapis (angliškai: landing page) tai bet koks puslapis į kurį žmonės patenka paspaudę internetinės rinkodaros mygtuką (call to action). Mes koncentruojamės į dedikuotus, atitinkamos rinkodaros kampanijos nukreipimo puslapius. Tokie puslapiai yra atskirti nuo pagrindinio Jūsų tinklapio ir sukurti konkrečiai rinkodaros kampanijai.

Iš esmės tai puslapiai, kurie turi atskirus interneto vardus (domenus) ir yra prieinami tik iš nuorodos, kurią viešinate savo rinkodaros turinyje (Pvz mygtukas jūsų el. laiške).

Nukreipimo puslapių tikslai yra dvejopi:

  1. gauti potencialių klientų duomenis, kad galėtume ateityje jiems siųsti pasiūlymus, arba:

  2. “apšildyti” potencialius produkto pirkėjus papasakojant apie produktą, kurį norite jiems parduoti prieš nusiunčiant juos toliau jūsų pardavimo keliu.

Pagal šiuos tikslus Totimedia komanda kuria ir optimizuoja potencialių klientų kontaktus gaunančius ir pereinančius nukreipimo puslapius.

landing page2

Nukreipimo puslapio optimizavimas: mes išaisaiškinsime ar Jūsų nukreipimo puslapiai gali atnešti didesnes pajamas… garantuojame bent 15% geresnius rezultatus.

Manote, kad Jūs prarandate tūkstančius ar net šimtus tūkstančių litų pardavimuose internetu? Tačiau negalite to įrodyti? Mes galime tiksliai išsiaiškinti kas vyksta su Jūsų nukreipimo puslapiais. Geriausia, tai, kad Jums nereikės pajudinti nei piršto visame procese. Ir ką mes kartu išsiaiškinsime, turės išmatuojamą poveikį krypčiai ir veiksmais, kuriuos rekomenduosime, kad padidintumėte savo nukreipimo puslapių pelningumą. Tinklapių ir nukreipimo puslapių optimizavimas yra vienintelis dalykas ką mes darome. Mes tuo gyvename, kvėpuojame ir netgi apie tai sapnuojame. Jūsų rinkodaros kampanijų pelningumas padidės, taškas.

Mūsų garantija panaikina visas rizikas.

Mes supratome, kad mūsų 15% garantija leidžia klientams lengviau pasinaudoti mūsų paslaugomis. Be jokių minisų… o pliusas – 15% konversijų normos pakilimas, arba mes dirbsime nemokamai. Apie šią garantiją sužinoję žmonės džiaugiasi susisiekdami su mumis dėl nemokamos konsultacijos. Tikimės, kad ir Jūs padarysite tą patį.

Kodėl rinktis Totimedia?

Mus rinktis reikėtų tik tada: jei norite žinoti kaip efektyviai yra panaudojamas Jūsų biudžetas, jei norite pagerinti savo rezultatus internete, jei norite visada žengti viena koja priekyje savo konkurentų bei jei norite padidinti savo pelną interneto pagalba.

Susisiekite šiandien

ir aptarsime Jūsų nukreipimo puslapių sukūrimą ar optimizavimą

SUSISIEKTI DABAR