Jums nereikia daugiau nuomonių.
Jums reikia rezultatų.

Visi turi nuomonę apie Jūsų tinklapį – jūsų dizaineris, programuotojas, skaitmeninė agentūra, rinkodaros, paardavimų, finansų departamentai ir t.t. – tačiau, kas iš tiesų žino kas veikia?

Mes nesuteiksime Jums daugiau iš piršto laužtų nuomonių.

Mes rekomenduojame tik tai ką išbandome ir duosime Jums tai ko Jums iš tiesų reikia – idėjas, kurios veikia.

photodune-4187216-idea-m

Jūsų tinklapio konversijos normos ir pajamų pakėlimas. Mes tai darome. Tik tai.

Mes valgome, miegame ir kvėpuojame rezultatais. Mums, tai nėra cliché—mes manome, kad verslas turi būti tik toks.

Nesvarbu ar mes kuriame A/B padalinimo testus, norėdami pakelti Jūsų konversijas ir pajamas, ar randame rinkodaros įžvalgas, kurios padeda suprasti Jūsų pirkėjus. Mūsų konversijų optimizavimo procesas sukuria 15%-220% pajamų padidėjimą internetu kiekvienam klientui.

Mes darome viską ko prireiks, kad gautumėte daugiau konversijų iš savo internetinės rinkodaros: konversijų strategija, optimizavimas, tinklapių analizė, hipotezių sukūrimas, aprašymų sudarymas, grafinis dizainas, techninis įgyvendinimas visa tai įtraukta į mūsų procesą.

Jei norite tikro partnerio, kuris yra suinteresuotas Jums padėti gauti geriausius rezultatus iš Jūsų rinkodaros, pasišnekėkime nemokamoje konsultacijoje. 

Geriausi rezultatai ateina iš bandymų

Mes tikime, kad bandymai gali padėti išspręsti Jūsų konversijų problemas, o ne aklas vaikymasis dizaino patarimų ir taktikų. Todėl kiekvieną bandymą pradedame nuo stiprių hipotezių sukūrimo.

Mūsų konversijų strategai sugeba atskirti svarbiausias hipotezes, kurios pasieks geriausius bandymų rezultatus.

Tada, mes apibrėžiame bandymų planą, sukuriame dizainą, aprašymus, techninį įgyvendinimą, kiekvienam bandymo variantui.

Svarbiausia, kad Jūs gaunate bandymą laimėjusius rezultatus.

Nuo 2012 m. teikėme į rezultatą orientuotas skaitmeninės rinkodaros paslaugas, tačiau mūsų klientai didžiausią naudą gaudavo iš konversijų optimizavimo. Todėl atžvelgėme į tai kas teikia didžiausią naudą mūsų klientams – Jums, ir koncetruojame visą dėmesį tik į tai kas veikia – konversijų optimizavimas.

Paskutinė sėkmės istorija, prie kurios prisidėjome yra talentukarta.lt ir kaledinemuge.lt. Talentų kartai sugebėjome padėti 220% pakelti konversijų rodiklį palyginus su praėjusių metų rodiklį. Tai padėjo jiems pasiekti ambicingą tikslą 500 karjeros programos dalyvių, per 20d. kurie kiekvienas sumokėjo už dalyvavimą po 67 Lt.

Mums pavyko padėti TalentųKartai ir daugeliui kitų projektų pasiekti norimą rezultatą. Žinome, kad mūsų metodika veikia.

Office job

Garantuojate 15% konversijų rodiklio pakilimą?

Kai kurie žmonės galvoja, kad mes išprotėjome. Kai, kurios konkuruojančios agentūros mūsų nemėgsta. Vis dėlto, visi nori pinigų iš anksto, tiesa? Ne mes. Mums patinka atskaitomybė, mes norime jausti nudegimo riziką. Tai yra vienintelis būdas atnešti geriausius rezultatus mūsų klientams ir patiems tobulėti. To įrodymas yra mūsų garantuojamas 15 % konversijų rodiklio pakilimas. Visa tai paprasta. Jei mes nepakelsime bent 15% Jūsų konversijų internete (pardavimai, potencialių klientų gavimas ir pan.)… mes dirbsime nemokamai. Mes negausime užmokesčio tol kol mūsų paslaugos Jums neatsipirks! Taip abu laimėsime.

Sužinokite daugiau apie mūsų teikiamas konversijų optimizavimo paslaugas